dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Městská policie Praha se připravuje na konec školního roku
Pražská městská policie zintenzivní dohled nad přechody. Foto: MP Praha

Městská policie Praha se připravuje na konec školního roku

Strážníci dohlédnou na bezpečí dětí na přechodech pro chodce, zaměří se ale také na podávání alkoholu mladistvým.

Pražská městská policie na konci školního roku zintenzivní dohled nad přechody pro chodce v blízkosti škol. V samotný den vysvědčení, tedy v pátek 27. června, tak bude bezmála 260 strážníků dohlížet na 171 přechodů u 157 škol.

„Dohled nad bezpečností dětí a mládeže v poslední školní den považuji stále za jednu z nejvyšších priorit. Zvláště v těchto dnech je preventivní role strážníků Městské policie Praha naprosto nezastupitelná,“ řekl Eduard Šuster, ředitel městské policie.

Od pátku 27. června se strážníci také zaměří na kontroly restaurací a barů, zvláštní pozornost přitom budou věnovat podávání alkoholu osobám mladším 18 let. V poslední školní den a na začátku prázdnin bude zesílen také dohled a kontrolní činnost nad parky, dětskými hřišti a dalšími místy, kde se mládež obvykle schází.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru