dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražská politika

Město pokračuje ve spolupráci s EMS ohledně Opencard

Firma eMoneyServices (EMS) bude jako vlastník majetkových práv k projektu Opencard zatím dál zajišťovat servis karet. Po prvním jednání na magistrátu to dnes řekli primátorka Adriana Krnáčová a mluvčí EMS Martin Opatrný.

Další jednání nad konkrétními návrhy se uskuteční v lednu. Podle primátorky jsou možné různé varianty řešení. Kdy bude o budoucnosti problematického projektu rozhodnuto, neuvedla. Do Vánoc, jak Praha původně slibovala, to ale podle ní nebude.

„Zástupci EMS nastínili některé možnosti, ale nic konkrétního tam nepadlo, domluvili jsme se, že 8. ledna se potkáme a oni nám představí nějaký svůj byznysplán, jak tu kartu provozovat, aby nebyla ztrátová, a na základě toho se rozhodneme, jak budeme pokračovat,“ uvedla podle ČTK Krnáčová.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru