dnes
Středa - jasno
26°C
zítra
Čtvrtek - jasno
29°C
pozítří
Pátek - skorojasno
30°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Měsíc v růžové: Obchodní centrum Letňany zve na horolezecké závody

Poslední říjnový týden, od 25. do 30. října, se můžete těšit v OC Letňany na horolezecké závody na umělé stěně KO SPEED CLIMBING. V úterý 25. října budou slavnostní otevření stěny doprovázet ukázky lezení. 

KO SPEED CLIMBING Jedinečný závod v lezení na rychlost KO systémem. 14 metrů vysoká stěna prověří síly a zručnost sportovců. Toho pomalejšího z dvojice ten rychlejší nemilosrdně vyřadí. Nadšení, drama, pot i zklamání, neopakovatelná show, u které se vám bude tajit dech.

ko-banner-600x500-nahled

Pod dohledem profesionálních instruktorů si tento sport můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Od středy 26. do pátku 28. října budou probíhat kvalifikační kola pro veřejnost.

Ti nejúspěšnější poměří své síly v hlavním závodě s mezinárodní lezeckou špičkou.

 

Přijďte si vyzkoušet i vy tento moderní a dynamický sport, který je jak pro děti, tak pro dospělé.

oc-stena-fotka1-nahled „V úterý 25. října budou slavnostní otevření stěny doprovázet ukázky lezení. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet pod dohledem profesionálních instruktorů tento sport na vlastní kůži. Od středy do pátku budou probíhat kvalifikační kola pro veřejnost. Ti nejúspěšnější poměří své síly v hlavním závodě s mezinárodní lezeckou špičkou. Přijďte si vyzkoušet i vy tento moderní a dynamický sport, který je jak pro děti, tak pro dospělé. Jsme připraveni všem vysvětlit základy lezení,“ zve na akci jeden z organizátorů Martin Plecitý.

„Našim cílem je spojit sport na nejvyšší úrovni s atraktivní diváckou show a v netradičním prostředí návštěvníky zapojit do samotného sportovního dění,“ doplnil Plecitý.

stena-lezeni-nahled

Program akcí najdete na webových stránkách obchodního centra Letňany – www.ocletnany.cz nebo na facebooku, kde vždy najdou ty nejaktuálnější informace. Přijďte pomoci i vy, nejen organizaci Mamma HELP, ale i sobě a svým blízkým.


První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru