Dnes Sobota - zatazeno 13°C
Zítra Neděle - oblacno 14°C
Sobota 2. 3. 2024
Svátek má Anežka
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Měsíc nepojedou tramvaje mezi zastávkami Muzeum a I. P. Pavlova
Tramvajová zastávka Muzeum. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons - CC BY 4.0

Měsíc nepojedou tramvaje mezi zastávkami Muzeum a I. P. Pavlova

Z důvodu rekonstrukce kanalizace bude od pondělí 22. ledna do čtvrtka 22. února dočasně přerušen provoz tramvají v úseku mezi zastávkami Muzeum a I.P. Pavlova. Během měsíc trvající výluky dojde ke změnám u čtyř tramvajových linek. Informoval o tom pražský dopravní podnik (DPP).

Dočasně se při výluce změní trasy denních linek 5, 11, 13 a 15. Linka 13 bude ukončena v zastávce Muzeum. Tramvaje ostatních linek do této oblasti zajíždět nebudou. Linka neprůjezdnou trať objede přes Vinohradskou vodárnu a náměstí Míru na I.P. Pavlova, kde se vrátí na svou trasu.

Linka 5 pojede ze zastávky Mezi hřbitovy na zastávku Želivského a dále jako linka 15 směr Kotlářka. Linka 15 bude ze zastávky Želivského pokračovat jako linka 5 směr Slivenec. Náhradní autobusová doprava nebude zavedena.

Během výluky zřídí DPP pro oba směry dočasné zastávky. Muzeum ve Vinohradské ulici poblíž křižovatky s ulicí Španělská (výstup i nástup) a zastávka I. P. Pavlova se posune jižně na Tylovo náměstí.


Autor: puc

V březnu začne druhá etapa opravy tubusu metra B

Dnes v 09:31

V pondělí 4. března budou zahájeny práce na druhé etapě opravy tubusu metra Rajská zahrada. Předpokládané ukončení těchto prací je do konce června.

Praha 4: Veřejné setkání k parkování v Horní ulici a jejím okolí

26. února 2024 v 17:02

Veřejné setkání k řešení dopravy v klidu v Horní ulici a jejím okolí se uskuteční v úterý 27. února od 18:30 hodin v jídelně ZŠ Mendíků.

Praha 14: Postupné uzavření Hloubětínské ulice

26. února 2024 v 09:34

Od 4. března do 31. října bude postupně uzavírána Hloubětínská ulice. Důvodem je rekonstrukce vodovodního řadu a kanalizace. Uzavírky budou celkem čtyři.

Prahu 14 v březnu čekají hned dvě dopravní omezení

23. února 2024 ve 13:40

Chlumeckou ulici v Praze 14 čekají hned dvě dopravní omezení. První souvisí se zatěžkávací zkouškou na nově stavěné lávce nad Chlumeckou ulicí a proběhne v termínu od 29. února do 1. března 2024. Uzavřené budou levé jízdní pruhy v obou směrech.

Demolice zavřené části Libeňského mostu začne zhruba za dva měsíce

21. února 2024 ve 13:35

Silničáři začnou bourat nyní uzavřenou část pražského Libeňského mostu blíže k Palmovce na přelomu letošního dubna a května. Do konce února přeloží inženýrské sítě a rovněž začnou v této části odstraňovat tramvajové koleje. Na úterním jednání výboru pro dopravu pražského magistrátu to řekl...

Další články
Nahoru