dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Měsíc náboru do sportovních klubů je v polovině
Petr Bříza, bývalý hokejový gólman a šéf projektu se postavil do brány. Foto: archiv

Měsíc náboru do sportovních klubů je v polovině

Spolu se školním rokem odstartoval už tradičně i Měsíc náboru do sportovních klubů. Zatímco dopoledne prosedí školáci v lavici, odpoledne by se měly věnovat fyzické aktivitě. Vybrat správný sport pro každého raubíře pomáhá Měsíc náboru, během kterého sportovní oddíly z celé České republiky vítají zájemce s otevřenými dveřmi. Už jste se svým drobečkům vybrali ten nejlepší?

Když dětem nedáme prostor, najdou si ho samy. Tento podtitul Měsíce náboru do sportovních klubů reaguje na nelichotivé statistiky kriminality dětí a mladistvých, která rok od roku stoupá. Pravidelná odborně vedená pohybová aktivita platí jako účinná prevence nejen kriminality, ale i civilizačních chorob, jako jsou onemocnění srdce a cév, cukrovka, obezita, vysoký krevní tlak nebo bolesti zad.

Ve sportovních oddílech je možné se pod dohledem školených trenérů věnovat téměř jakékoli disciplíně. V průběhu celého Měsíce náboru mohou děti sporty nejen sledovat, ale také zkoušet.

„Cílem kampaně je nejen, aby děti sporty sledovaly, ale také si je vyzkoušely, proto jsme pro ně do programu zařadili festival Sporťáček, kde se setkají se zástupci sportovních klubů, odborníky a populárními sportovci,“ dodal Petr Bříza, bývalý hokejový gólman a šéf projektu.

Rodiče tak mají příležitost poznat klubové prostředí a budoucí trenéry svého potomka. Právě v září startují v klubech kurzy a kroužky pro začátečníky, proto s výběrem neváhejte! Proto neváhejte a rychle přihlaste své potomky do sportovního oddílu!


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru