Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - oblacno 27°C
Pondělí 22. 7. 2024
Svátek má Magdaléna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

MennYacht personálně posiluje pobočku pro Česko a otevřela prostory v Pařížské

Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Původem slovinský MennYacht s hlavní základnou v Portoroži působí kromě České republiky v Rakousku, Německu, Slovinsku, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a v Albánii.  Z pohledu trhu s luxusními loděmi je Česká republika významnou zemí, což potvrzuje i dosavadní domácí klientela, která nejen že se stabilně rozrůstá, ale také se přiklání ke stále větším lodím z nabídky MennYacht.

„Česká republika je ekonomicky velmi silná a český trh je pro nás jedním z klíčových a nejperspektivnějších,” říká Petr Kabát, který nedávno posílil tým MennYacht a je odpovědný za české zastoupení. Dedikovaný tým MennYacht Czech je kdykoli připravený poskytnout veškeré služby a výhody sítě MennYacht, od seznámení s aktuálními modely, dodacími lhůtami a nabídkou skladových lodí, přes osobní návštěvu ve výrobě a individuální konfiguraci po zajištění dopravy, kotvení či posádky, tak, aby si zákazníci svou loď mohli skutečně a bezstarostně užívat.

„Pro MennYacht byl vždy prioritou kompletní servis pro klienty, který nekončí prodejem lodi, ale naopak jím začíná,” říká Petr Kabát. Společnost má jedinečnou a rozsáhlou servisní síť ve Středozemním moři, především v oblasti Jaderského moře, která zajišťuje rychlý, bezstarostný a kvalitní servis za jakýchkoli okolností. Samozřejmostí je pomoc s prodejem původní lodě klienta, crew management nebo charter.

„Charter je ideální příležitostí, jak se blíže seznámit s konkrétní lodí a vybrat si tu správnou, případně lze využít služby charter managementu majitelských lodí,” dodává Petr Kabát.

Rozšířené portfolio služeb skupiny MennYacht je českým klientům k dispozici již od počátku roku 2024.

MennYacht Group

MennYacht Group je officiální prodejce pro Ferretti Group, světovou jedničku v oblasti designu, konstrukce a prodeje luxusních jachet a rekreačních plavidel. Zastupuje jedinečné portfolio prestižních značek Ferretti Yachts, Pershing, Riva, Custom Line, Riva, Itama, Wally, CRN nebo TechnoHull.

Díky jedinečné kombinaci špičkových služeb na míru, nejmodernějších produktů a unikátní servisní sítě poskytuje společnost MennYacht již 30 let svým klientům nejvyšší úroveň služeb při nákupu, prodeji, pronájmu, údržbě nebo servisu motorových jachet i plachetnic.

MennYacht působí kromě České republiky v Rakousku, Německu, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a Albánii.


Autor: red

UBM dokončila rezidenční projekt Astrid Garden v Praze 7

19. července 2024 v 09:46

Společnost UBM Development Czechia úspěšně zkolaudovala nový rezidenční projekt Astrid Garden v pražských Holešovicích, ve kterém vzniklo 138 bytů a dvě obchodní jednotky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

12. července 2024 v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Jiří Jarkovský bude novým členem představenstva Czech Airlines Handling

9. července 2024 v 15:02

Novým členem představenstva odbavovací společnosti Czech Airlines Handling (dceřiná společnost Letiště Praha) bude od prvního srpna Jiří Jarkovský. Jeho hlavním úkolem bude strategické plánování činností společnosti CSAH v kombinaci s nepravidelností provozu. Současný předseda představenstva Tomáš...

Novou šéfkou komunikace innogy bude Zuzana Tylčerová, nahradí Martina Chalupského

26. června 2024 v 19:14

Po více než 20 letech mění skupina innogy vedení své komunikace. Na pozici Head of Corporate Affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová. Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a...

Zlatá Koruna patří pojišťovně Kooperativa

21. června 2024 v 18:38

V letošním, již 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategoriích Neživotní pojištění i Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.  Informoval o tom mluvčí pojišťovny...

Férový zaměstnavatel roku je innogy

21. června 2024 ve 12:42

V pátém ročníku soutěže Férový zaměstnavatel roku, kterou pořádá portál Atmoskop se společností Pluxee, se společnost innogy umístila na 1. místě jako organizace s výborným přístupem k zaměstnancům, a to v kategorii velkých firem na 1000 zaměstnanců.

Další články
Nahoru