dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražské krimi

Měl podivný batoh na zádech. Šel z natáčení Vršovického masakru motorovou pilou?

Muž se svazkem klíčů zkoušel otvírat vchodové dveře domů v Sámově ulici v Praze 10 – Vršovicích. Nakonec ho svědci uviděli, jak odchází s motorovou pilou v batohu. Že by se ve Vršovicích natáčel film inspirovaný čtyřicet let starou americkou hororovou klasikou Texaský masakr motorovou pilou? To sotva!

V neděli krátce po sedmé hodině odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v Sámově ulici se pohybuje podezřelý muž, který se svazkem klíčů zkouší otvírat dveře od bytových domů.

Strážníkům se na místě přihlásila dvojice svědků, kteří uvedli, že muže viděli, jak obchází vchodové dveře, přičemž do jednoho z domů ho pustila neznámá osoba. Po chvilce svědci muže viděli z domu vycházet.

Z pootevřeného batohu, které měl muž na zádech ovšem vyčnívala motorová pila. Muž poté odešel směrem k Vršovickému nádraží. Tam strážníci podezřelého muže také nalezli, ovšem bez batohu. Ten byl posléze nalezen v parčíku u Botiče.

V batohu bylo kromě motorové pily nalezeno i nářadí, včetně pákových kleští. Přivolaní policisté společně se strážníky následně provedli kontrolu sklepů v domě, ze kterého podezřelý muž odešel a nalezli sedm násilně otevřených kojí s přeštípnutými zámky. Případ dále šetří Policie ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru