dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Měl nahnáno z přítelkyně, která vypila čtyři láhve vína. Obavy byly na místě, pustila se do něj…

Hlídka strážníků z Prahy 10 vyjela ve čtvrtek kolem dvaadvacáté hodiny večer prověřit oznámení do ulice Novorossijská, kde se v bytě muže, který na linku 156 volal, měla nacházet silně opilá agresivní žena, která je nebezpečná sobě i okolí.

V bytě byly ženy dokonce dvě. Muž jednu označil jako svou přítelkyni. Uvedl, že se cítí ohrožen na svém zdraví a rovněž se bojí o zdraví své přítelkyně, a proto žádá hlídku, zda by s ní nemohla něco udělat.

Všude kolem na zemi se válely střepy a nedopalky cigaret. Strážníci se ženy zeptali, zda vypila nějaký alkohol. Velmi nekoordinovaně ukázala na čtyři láhve od vína a zamumlala, že ano. Během kontroly její totožnosti neustále vulgárně napadala svého přítele.

„Strážníci ji vyzvali, aby zanechala svého jednání, jinak proti ní použijí donucovací prostředky. Nato se dobrovolně podrobila orientační zkoušce, kterou jí bylo naměřeno 3,06 ‰ alkoholu v dechu," popsala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Pak svou agresivitu obrátila i proti strážníkům. Ti se ji nejprve snažili verbálně uklidnit, ale protože je neustále napadala, museli její chování umravnit za pomoci donucovacích prostředků. Žena nakonec skončila na záchytce, kam ji převezla hlídka strážníků, která zajišťuje svoz opilých osob.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru