dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Měl halucinace, asi neuhodnete, kolik mu bylo let

Užitím drogy si teprve čtrnáctiletý hoch přivodil halucinace. Byl převezen do detoxikačního centra, případem se kromě Policie ČR bude zabývat odbor sociálně právní ochrany dětí.

V sobotu 29. května večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení na linku 156, že se v Soudní ulici na Pankráci nachází mladík, který se chová značně zmateně.

Hlídka se vydala na místo a hocha zde nalezla. Ten tvrdil, že je pronásledován policií, cizinci a mluvil o dalších nesmyslných jevech. Dle jeho vyjádření předchozí den užil drogu – pervitin.

Z důvodu o jeho zdraví byla na místo volána záchranná služba. Podařilo se zjistit jeho totožnost. Na místo byla také volána hlídka Policie České republiky a mladíkova matka. Chlapec byl převezen do Dětského a dorostového detoxikačního centra. Případem se bude zabývat jak Policie České republiky, tak sociálka. 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru