dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Měl agresivní opici: Cizinec vytrhával květiny a napadal ostatní turisty

Opilý cizinec v pondělí v centru Prahy napadal a obtěžoval turisty. Strážníci muže s pouty na rukou převezli na záchytku.

V pondělí krátce před půlnocí přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že na Náměstí Republiky je opilec, který obtěžuje a napadá kolemjdoucí. Na místě kontaktovali oznamovatele, který uvedl, že zjevně opilý cizinec křičel na kolemjdoucí turisty, poté vytrhal květiny z květináče u Obecního domu, a pak na pár turistů zaútočil.

Oznamovatel společně s dalším mužem agresivního mladíka zahnali směrem do Truhlářské ulice. Po krátkém pátrání hlídka muže odpovídajícího popisu nalezla zrovna ve chvíli, kdy se pokusil Truhlářské v ulici napadnout další turisty.

Provedenou dechovou zkouškou byly mladíkovi naměřeny více než dvě promile. Mladý cizinec poté začal znovu narušovat veřejný pořádek, a když se pokusil z místa utéct, hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta.

Dotyčného následně převezla specializovaná autohlídka Městské policie Praha pro odvoz opilců do protialkoholní záchytné stanice. Jeho chováním se budou zabývat úředníci správního orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru