Dnes Čtvrtek - jasno 13°C
Zítra Pátek - zatazeno 9°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
MediParády 2023, módní přehlídka pracovního oblečení nejen pro pediatry
Módní přehlídkou diváky provedli Martina Hynková Vrbová a Rey Koranteng. Foto: FTN

MediParády 2023, módní přehlídka pracovního oblečení nejen pro pediatry

Ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) se konal již II. ročník netradiční módní přehlídky pracovního oblečení nejen pro pediatry – MediParáda 2023. Ve spolupráci s nadací Čokoládové děti, o.p.s. převzali nad akcí záštitu nejen FTN, ale i přednostka Pediatrické kliniky 1. LF UK MUDr. Lucie Gonsorčíková, Ph.D. a primářka Odd. dětské neurologie MUDr. Klára Brožová. Akce byla určena nejen pro pediatry a dětské zdravotní sestry, ale i pro ostatní zdravotníky nemocnice.

K vidění byly velice zajímavé a nápadité modely oblečení pro zdravotníky od známé návrhářky Ivany Follové jako při předešlém ročníku. Každý kus byl originál a jednotlivé návrhy padly všem jako šité na míru.

Účast na letošním ročníku byla opravdu vysoká a zúčastnilo se ho mnoho známých osobností z oblasti kultury, ale i z řad zdravotníků. MediParádou 2023 provázeli moderátorka pořadu Sama doma Martina Hynková Vrbová a Rey Koranteng.

Role modelek či modelů se ujaly známé tváře – Vilma Cibulková, Eva Alner, Bára Fišerová a rovněž několik zdravotníků z FTN. 


Autor: Alo

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru