dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Mateřství i těhotenství plné aktivit na Brumlovce
Na Brumlovce lze cvičit Fit Ball. Foto: archiv

Mateřství i těhotenství plné aktivit na Brumlovce

Čas věnovaný péči o tělo, aktivnímu pohybu či kvalitní relaxaci není nikdy ztracený. Jde o důležitou investici do vlastního zdraví i psychické pohody, kterou by si měly dopřát ženy v každém životním období. Stačí jen najít vhodnou aktivitu, přizpůsobenou aktuálním možnostem a prioritám. Maminkám s dětmi i nastávajícím maminkám vychází vstříc pražské fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka.

Balance Club Brumlovka nabízí spojení prostorné fitness a cardio zóny s velkým plaveckým bazénem (25 metrů), třemi sály na skupinové cvičení a relaxačním centrem.

Vše pod jednou střechou a navíc s cenově zvýhodněným členstvím v dopoledních hodinách (levnější členství při omezení pobytu v klubu do 16 hod.). V programu je široká nabídka aktivit vhodných po porodu nebo v těhotenství, například plavání s dětmi (středa 12 až 16:00 hod, neděle 8 až 12:00 hod.), Hatha jóga, Fit Ball, program Aby záda nebolela či Dance Relax.

K dispozici je dětský koutek s hlídáním dětí, pro které tady připravují rozmanité spektrum zábavných činností, odpovídajících nejen věku, ale i momentální náladě dětí. Součástí komplexní nabídky jsou nejrůznější preventivní a léčebné masáže, včetně těhotenské. Výhodou je snadná dostupnost a bezproblémové parkování.


Autor: Renata Rákosová

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

Včera ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru