dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Advent v PrazeDětská Praha

Mateřídouškový výlet za dobrodružstvím. Ozdobíte stromeček pro zvířátka

Dnes můžete ozdobit stromeček pro zvířátka v Hostivařském lesoparku. Mateřídouškový výlet za dobrodružstvím pořádá pro děti od 3 let Toulcův dvůr.

Zazpíváte si koledy a něco dobrého ochutnáte. Sraz je v 10 hodin na autobusové zastávce Toulcův dvůr. S sebou si vezměte materiál na ozdobení stromečku, vhodný ke konzumaci zvířátky. Tedy nic sladkého, slaného, kořeněného, ale zato hodně tučného.

Pro sebe vezměte svačinu, pití, oblečení a obuv do terénu úměrně počasí, papír, tužku. Rodinné vstupné je 80 korun, platí se na místě, na akci je nutná registrace.

Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, Praha 10.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Další články
Nahoru