dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Lifestyle / ZdravíPražský život

Máte už dost vinobraní? Zajděte na pivobraní, na kterém představí své speciály malé pivovary

I když se v tomto období koná v Praza řada vinobraní, lze vyrazit i na pivní slavnosti. V pátek 27. a v sobotu 28. září se bude na  Staré návsi v Letňanech konat 2. ročník Letňanského pivobraní. Svou produkci představí více či méně známé české pivovary. Na oba dny je připraven bohatý a zajímavý program dospělé i děti.

Jak na pivobraní MHD

Autobusem č. 295 od stanice metra Střížkov do zastávky Poliklinika Frýdecká.

Autobusem č. 158 od stanic metra Českomoravská a Letňany do zastávky Staré Letňany.

Autobusem č. 201 od metra Letňany do zastávky Staré Letňany.

Autobusem č. 202 od metra Rajská zahrada do zastávky Staré Letňany.

Kromě společnosti Pivovary Lobkowicz se na pivobraní představí Pivovar Antoš, Slepý Krtek, Dudák Strakonice, Zámecký pivovar Všeradice, Starokladno, Hols Vratislavice, Pivovar Lety u Dobřichovic, Vítek z Prčice.

Ochutnat budete moci například Kávový či Medovinový ležák, Dudák, Zlaťák, Slánskou pšenku, Antošův Pale Ale, Všerad 11°a další piva.

Vystoupí Peter Nagy

Na jaký doprovodný program se mohou těšit návštěvníci? Vystoupí šermíři, proběhne turnaj o královnu, ukázka historických řemesel, soutěže o nejhezčí kostým rytíře a princezny, souboj malých rytířů na „koních“ a lukostřelba. Na šestnáctou hodinu v pátek jsou připraveny kreativní dílny pro děti.

Především pánové se mohou přihlásit do soutěže o největší pivní břich. Zajímavý bude i hudební program. Vystoupí Tomáš Linka a kapela Přímá Linka, skupiny Chamber Worchester a kapela Timbre Music Petra Chudoby. Hvězdou sobotního večera bude zpěvák Peter Nagy.


Další články
Nahoru