dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Víkendové tipy

Máte náladu pod psa? Zlepšete si ji na dni pro psa a rodinu, koná se další PesFest

Majitelé a milovníci psů mají dostaveníčko v neděli 19. června v parku Na Pankráci na dalším ročníku PesFestu, celodenním festivalu věnovaném čtyřnohým společníkům člověka. 

Program PesFestu začíná v 10 hodin a je připraven pro velké i malé návštěvníky, totéž platí i pro psí plemena. Návštěvníky čekají různé soutěže, ukázka agility, obchůdky s chovatelskými potřebami, odbornými knihami a hračkami, představení služeb pro psy a sportů pro psy a prezentace charitativních organizací, které se starají o zvířata v nouzi.

Na letošní ročník je připravena novinka – celodenní kynologická poradna pod vedením Pavla Bradáče. Po celý den mohou návštěvníci přihlásit svého pejska do soutěže sympaťák PesFestu 2016. Překvapením může být restaurace pro psy nebo stánek se psí zmrzlinou.

Pořadatelé nezapomněli ani na malé návštěvníky, pro které jsou připraveny dětské atrakce, včetně skákacích hradů a mašinky. Celým báječným dnem pro psa a rodinu bude návštěvníky provázet moderátor Honza Musil.

Partnerem akce je Nadace na ochranu zvířat. Vstup na festival, který se koná za každého počasí, je zdarma. Stejně jako v předchozích ročnících má festival charitativní podtext. Součástí akce totiž bude tradiční charitativní sbírka pro psí útulky.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru