dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Máte na to? Určitě! Vyzkoušejte si amatérský terénní triatlon
Triatlonový závod pro amatéry se uskuteční na konci června. Ilustrační foto: archiv

Máte na to? Určitě! Vyzkoušejte si amatérský terénní triatlon

Letos poprvé se v Praze-Hostivaři uskuteční amatérský terénní triatlon. Otestujte svou kondici před létem v neděli 30. června na akci určené pro rodiče s dětmi i amatérské sportovce všech věkových i výkonnostních kategorií. Po sportovní části čeká na účastníky závodu i návštěvníky doprovodný program.

Novinkou v letošním portfoliu závodů bude amatérský terénní triatlon konaný v neděli 30. června. Závodit mohou na různě náročných tratích rodiče i děti. Pro plavání, běh a jízdu na kole si mají možnost vybrat trať hobby, klasik či sport a rozdělit se mohou také do štafetových týmů.

Závodníkům bez rozdílu věku či výkonnosti bude poskytnut profesionální sportovní servis. „Výsledky budou účastníkům opět měřeny profesionální metodou pomocí čipových pásků, kdy každému aktérovi dorazí po skončení SMS s jeho výsledkem,“ říká Vladislav Dykast, ředitel závodu.

V rámci doprovodného programu se po skončení závodu uskuteční koncert Báry Zemanové, Crossbandu a Marcel Bandu a pro nejmenší účastníky jsou připraveny soutěže, skákací hrad a trampolína.

Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce. Zázemí a cíl závodu je v prostoru tenisového areálu (Turinská ulice, Praha 15). Start je na mole přehrady.

Harmonogram závodu:
7:30 – 9:30 Prezentace závodníků
9:00 Start dětské kategorie (běh a kolo)
10:00 Start kategorie SPORT – ženy/muži (plavání 800m, kolo 30km, běh 10km)
10:15 Start kategorie KLASIK – ženy/muž/štafety (plavání 400m, kolo 20km, běh 5km)
10:30 Start kategorie HOBBY – ženy/muži (plavání 400m, kolo 10km, běh 2,5km)
13:00 Vyhlášení výsledků
13:30 Hudební vystoupení


Autor: Lukáš Plecháček

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru