dnes
Čtvrtek - jasno
0°C
zítra
Pátek - jasno
0°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C
Víkendové tipy

Masopustní zabijačka na náplavce

V sobotu 10. února se na Rašínově nábřeží budou od 9 do 14 hodin podávat speciality z vepřového masa z Mikrofarmy, které doprovodí výběr nápojů z farmářského tržiště.

Ochutnáte černou zabijačkovou polévku s kváskovým chlebem, škvarkovou pomazánku, tlačenku s octem, cibulí a kváskovým chlebem nebo jelítka a jitrnice.

Čtěte také:

Specialitou bude také hot dog s ručně dělanou vepřovou klobáskou, slaninovým chipsem, kysaným zelím a hrubozrnnou hořčicí a vepřový burger s cibulovým zelím a hrubozrnnou hořčicí v máslové bulce.

Čtěte také:

K těmto masopustním dobrotám si můžete s chutí dát nefiltrovaný 12° ležák a IPU 15° z malého žižkovského létajícího pivovaru ISAO. I Rodinný pivovar U Vacků bude dobře zásobený světlou 10° a 12°, polotmavou 12° a 14° speciálem z belgického a českého sladu.

A k tomu všemu zahraje Circus Brothers.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru