dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Masopustní veselí pro nejmenší

Toulcův dvůr zve v soboru 20. února rodiče a děti na putování za českými zvyky a tradicemi. Připomenete si tradiční masopustní veselí, co všechno masopustu předcházelo a proč se vlastně slavil.

Na děti čeká krátké vyprávění na dané téma, zpívání a čtyři dílničky, kde si vyrobí drobný dáreček. Začátek akce v 16 hodin.

Vstupné: 1 dítě a doprovod 120 korun, 2 děti a doprovod 150 korun, platí se na místě.

Vhodné pro rodiče a děti od 2 do 8 let. Na akci je nutné se zaregistrovat na www.toulcuvdvur.cz , nebo se ohlásit u Věry Konůpkové na email materidouska@toulcuvdvur.cz.

Kubatova 32/1, Toulcův dvůr, Praha 10.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru