dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - snih-dest
4°C
Víkendové tipy

Masopustní veselí na Žižkově

Tradiční žižkovský masopust se koná 6., 7. a 9. února a připravený je pestrý program pro děti, seniory i dospělé.

V sobotu 6. února si přijdou na své především malí návštěvníci. Na náměstí Jiřího z Poděbrad na ně čeká od 14 hodin Masopustní pouť, kde můžou zhlédnout loutkové představení, Divadelní spolek Řešeto, Pěvecký sbor Rolnička z Prahy 3, taneční vystoupení Ulity (4Dance) a klubu Beztíže, anebo vystoupení Jaroslava Uhlíře, autora hitů jako Severní vítr nebo Není nutno.

V neděli 7. února se od 12 hodin konají Zabijačkové hody v hospodě U vystřelenýho oka, kde k poslechu zahraje kapela Miloše Wichterleho. Od 14 hodin je naplánovaná též komentovaná procházka pamětihodnostmi Prahy 3 po stopách literatury, divadla a filmu.

Masopustní průvod se vydá na svou tradiční pouť v úterý 9. února v 17 hodin. Povede přes žižkovskou radnici ke stadionu Viktoria Žižkov. Sraz účastníků je v 16 hodin a o hodinu později se průvod plný masek, v němž se objeví Žižkovští Pepíci, chůdaři, galerka, kapsáři, kominíci, kobyly, vydá žižkovskými ulicemi. 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru