dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Manželský pár se nedal, zloděj batohu daleko neutekl

K zaparkované dodávce přišel na začátku týdne po šestnácté hodině v Terronské ulici v Praze 6 jednačtyřicetiletý muž a neodolal touze zmocnit se batohu na zadním sedadle. Netušil, že jeho podezřelé „kroužení“ kolem auta sleduje majitel z okna nedalekého přízemního bytu. Po té, co zlodějíček rozbil boční okénko a začal utíkat, měl v patách majitele.

Manželka poškozeného při tom okamžitě volala na linku 158. Díky promptní reakci obou manželů byli policisté prvního policejního obvodu na místě události během několika málo okamžiků, a pachatele zadrželi ve spolupráci s poškozenými ještě stále v Terronské ulici.

Jednačtyřicetiletý muž se ještě na místě zadržen ke krádeži přiznal a uvedl, že krádež spáchal kvůli zkratkovitému jednání, kdy nedokázal odolat touze získat odložené zavazadlo. K jeho osobě pak policisté zjistili, že takto zkratkovitě jednal už celkem jedenadvacetkrát. Tolikrát byl totiž zadržený v minulosti stíhán především pro majetkovou trestnou činnost. Česky hovořící muž je tedy v tuto chvíli stíhán opět pro trestný čin krádeže vloupáním.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru