dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Pražské krimi

Manžel mě bije, škrtí a vyhrožuje zabitím, stěžovala si matka tří dětí. Agresivní choť se pak pustil i do sebe. Ve scéně jak z hororu si „zahrál“ i radiátor a turniket

Hlídka městské policie z Prahy 12 byla vyslána prověřit oznámení do Kutilovy ulice, kde u  místního hotelu měl muž bít ženu. Dvojice se mezitím přesunula dovnitř hotelu. Pracovníci strážníkům sdělili, že k nim přiběhla nejprve žena a vzápětí také muž. Žena uvedla, že jí její manžel neustále bije, škrtí a vyhrožuje zabitím.

Strážníkům pak ještě dodala, že se bojí jít domů. Doma ale mají tři malé děti. Hlídka jí okamžitě nabídla lékařské ošetření, které odmítla. Během řešení se muž z ničeho nic pokusil o sebepoškození.

Opakovaně udeřil hlavou o turniket a radiátor, čímž si způsobil tržnou ránu na hlavě. V dalším sebepoškozování mu hlídka zabránila nasazením pout. Na místo se následně dostavil policista i rychlá záchranná služba, která rozhodla o převozu muže do nemocnice.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru