dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Mám bombu, vyhrožoval bankovní lupič. Odešel s nepořízenou. Není vám jeho tvář povědomá?
Lupičovo vyhrožování nezabralo, z žižkovské banky odešel s nepořízenou. Foto: Policie ČR

Mám bombu, vyhrožoval bankovní lupič. Odešel s nepořízenou. Není vám jeho tvář povědomá?

Dnes pět minut po půl jedenácté přišel do bankovní pobočky v Táboritské ulici v Praze 3 neznámý muž. Ten si nejprve trpělivě vystál frontu. Jakmile se dostal na řadu, předložil bankovní úřednici lístek, na kterém stálo, že má v kapse bundy bombu a nebrání se ji použít, pokud nedostane peníze.

„K jeho údivu mu žena za přepážkou poměrně razantně odmítla vyhovět a finanční hotovost vydat. Na to se muž zachycený na záběrech bezpečnostních kamer téměř bez protestu otočil a z banky odešel,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

lupic-u-prepazky-nahled

Lupič u bankovní přepážky

Byť si pachatel nic neodnesl, i tak mu hrozí v případě dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na deset let. Kriminalisté třetího policejního obvodu prosí touto cestou o pomoc při pátrání po lupiči širokou veřejnost.

„Jakékoliv informace, které by mohly přispět k vypátrání pachatele, mohou pozorní občané kriminalistům předat cestou linky tísňového volání 158,“ sdělil policejní mluvčí.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru