Dnes Pátek - oblacno -4°C
Zítra Sobota - snih -7°C
Pátek 15. 1. 2021
Svátek má Alice
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský život

Malované hry na chodník v Praze 15

Koncem května proběhla prostřednictvím aplikace Mobilní rozhlas Prahy 15 anketa Malované hry na chodník.

Součástí ankety byly rovněž tři občany preferované lokality. Vítězem se stalo prostranství na chodníku u školy Veronském náměstí, posléze hřiště v Neapolské ulici, jako poslední asfaltová plocha hřiště v Chudenické ulici na Košíku.

„Z ankety vyplynulo, že tyto hry občané uvítají i na jiných místech naší městské části, než jsou jen areály základních škol, kam byly tyto hry aplikované v předchozím období,“ říká Jitka Kolářová, místostarostka městské části.

„Finanční náklady, které jsme si na akci připravily, nám dovolují prozatím vytvořit dvě tyto hry, ale v budoucnu počítáme s dalšími. Zařazena bude i třetí lokalita i nová navržená místa,“ dodala místostarostka.

malovane-hry


Praha 11: Vyfoťte to a pošlete na radnici

Dnes ve 12:05

Nepořádek, uhynulí holubi, nelegální skládka, poničené lavičky, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha...

Anketa ukázala, jak se žije v jednotlivých lokalitách Prahy 5

12. ledna 2021 ve 22:30

Radnice Prahy 5 na podzim vyhlásila anketu a díky jejím výsledkům má nyní detailní přehled o tom, co trápí obyvatele v konkrétních místech i jaké změny by v budoucnu uvítali.

Praha 9: HitHit kampaň pro Knoflík

12. ledna 2021 ve 12:45

Rodinné a komunitní centrum Knoflík v Praze 9 funguje víc jak 20 let. V této nelehké době, době zavřených kurzů, kaváren a aktivit nabízí odměny ve formě zážitků, kurzů, drobností a dobrot s vírou, že špatný čas přejde.

Pražské služby v nové kampani vysvětlují, jak se správně zbavit vánočního stromku

10. ledna 2021 ve 21:23

Kam s ním? Rozhodně ne do popelnice, prosí společnost Pražské služby (PSAS). Řeč je o vánočním stromku. Pražané se tohoto symbolu Vánoc zbavují tradičně v průběhu ledna. Se správným postupem likvidace radí nová kampaň na sociálních sítích Pražských služeb a...

Naháňka na černou zvěř na Klapici. Myslivci vyzývají k opatrnosti

8. ledna 2021 v 19:25

Podle informací Mysliveckého spolku Radotín se bude v sobotu 9. ledna konat naháňka na černou zvěř na území přírodní rezervace Klapice. Akce je plánována od 9. hodiny ranní přibližně do 13 hodin.

Další články
Nahoru