dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Malostranské komorní slavnosti nabídnou letos pět koncertů, vstup je zdarma
Hlavní sál Valdštejnského paláce. Foto: archiv

Malostranské komorní slavnosti nabídnou letos pět koncertů, vstup je zdarma

Dnes večer se koná první koncert 15. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Malostranské komorní slavnosti 2017.

V Hlavním sále Valdštejnského paláce zazní od 19:30 hodin Pocta Karlu Nedbalovi v podání renomovaného souboru Schola Gregoriana Pragensis.

Festival každoročně nabízí pražskému publiku výběr z řad nejlepších, převážně českých interpretů. Za patnáctiletou dobu své existence se staly nedílnou součástí pražského podzimního hudebního života. 

Ojedinělou atmosféru těchto večerů rámuje nevšední prostor Valdštejnského paláce, v jehož Hlavním (dříve Rytířském) sále se festival každoročně koná.

Vstup na všechny koncerty je zdarma, ale je potřeba si místa rezervovat na emailu vodickova@ceskakultura-os.cz, nebo na telefonním čísle 777 269 032.

  malostranske-slavnosti

Malostranské komorní slavnosti, člen festivalového cyklu České kulturní slavnosti, jsou pořádány Kanceláří Senátu ve spolupráci s Českou kulturou, z.s., a jsou záštítěny Výborem pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice senátu ČR.   


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru