dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Letní Praha

Malostranská beseda přivítá folkrockovou legendu z Vizovic Fleret

Moravská folk-rocková stálice Fleret navštíví dnes Malostranskou besedu. Pražští fanoušci se mohou těšit na známé hity jako Zafúkané, Na valašském bále nebo Čistá jak Vizovice mapující jejich 33 letou hudební dráhu i nejnovější skladby z loňského alba Hopa Bejbe. Začátek koncertu je naplánován na 21 hodin. 

„Kapela Fleret, to je záruka skvělé zábavy, radosti z hraní a energického vystupování. Tahle pětice muzikantů si umí získat a rozpohybovat téměř jakékoli publikum, a to nejen tady u nás v Česku. Jejich bigbeat postavený na valašských a lidových kořenech baví posluchače už více než 33 let a stále je strhává svými emocemi a opravdovostí,“ uvádí šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Fleret oprávněně patří mezi folk-rockové stálice české hudební scény. Během 33 let natočil více než patnáct alb, nazpíval téměř 180 písniček a se svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem koncertoval po celé České republice i v zahraničí. Fleretu předcházely kapely Šperhák a Šperk. U zrodu tehdy stáli Zdeněk Hrachový a Petr Chrastina.

„Nejedna písnička Fleretu zlidověla a spousty z nich můžeme znát už z hudebních hodin na základních školách. Přijďte zavzpomínat, užít si skvělou muziku a partu výborných muzikantů, které hudba dělá stále radost, což potvrdila na vloni vydaném albu Hopa Bejbe. Vstupenky na koncert stojí 200 korun,“ dodává Dvořák.Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru