dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Malířem na dvoře Karla IV.

Valdštejnská jízdárna zve děti na výtvarnou dílnu Malířem na dvoře Karla IV.

Výtvarná dílna pro rodiče a děti od 9 do 15 let k výstavě Císař Karel IV. 1316–2016 se koná v sobotu 17. září od 10:30 hodin.

Přijďte se nejen dívat, ale také tvořit! Volně přístupný ateliér „Středověké umělecké dílny“ je otevřený po celou dobu konání výstavy na balkoně Valdštejnské jízdárny.

Kromě příjemného spočinutí můžete nahlédnout do procesu vzniku středověkých uměleckých děl a poskytuje možnost pro výtvarné, herní a vzdělávací činnosti.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru