dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Víkendové tipy

Malešická spalovna otevřela dveře, připraven je bohatý program

Den otevřených dveří Pražských služeb v Zařízení na energetické využití odpadu – ZEVO Malešice začína dnes v 10:15 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na exkurze a bohatý doprovodný program pro malé i velké. 

Na pódiu se představí kapela Sabrage, dívčí skupina 5Angels nebo slovenští No Name. Dále je naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka a přijde i kouzelník Selmy.

Pro nejmenší budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola a další atrakce.

Areál ZEVO Malešice, Průmyslová ulice 615, Praha 10. 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru