Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V centru Prahy byl na Štědrý den sexuálně napaden muž
Ke konfliktu mezi oběma muži došlo v parku na Karlově náměstí. Foto: Jan Puci

V centru Prahy byl na Štědrý den sexuálně napaden muž

Kriminalisté pracují na objasnění případu pokusu znásilnění, ke kterému došlo na Štědrý den v Praze 2. Informoval o tom mluvčí pražské policie Jan Daněk.

V noci 24. prosince kriminalisté začali pracovat na případu, ve kterém podle oznámení mělo dojít k pokusu znásilnění mezi dvěma muži.

„Incident se stal v noci na Karlově náměstí v parku, kde se sešel poškozený s podezřelým na domluvené schůzce za účelem sexu,“ sdělil Daněk.  

Během schůzky se však muži nepohodli, jeden druhého se měl pokusit znásilnit a následně okrást o peněženku.

Agresora se zatím nepodařilo dopadnout, za trestný čin znásilnění mu podle policejního mluvčího hrozí až pět let za mřížemi.


Autor: Karel Netolický

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Zabodnu do tebe kudlu

14. dubna 2023 v 09:40

Hlídka strážníků, která procházela Lazarskou ulicí, si minulý týden ve tři hodiny ráno všimla na protější straně ulice dvou mužů, z nichž jeden začal močit na zeď domu. Strážníci na muže zablikali svítilnou a upozornili ho na nevhodné chování.

Další články
Nahoru