dnes
Úterý - zatazeno
2°C
zítra
Středa - jasno
3°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
1°C
Málem se zastřelil, doma se u něj našel kulomet, granát a další zbraně
Ilustrační foto: freeimages

Málem se zastřelil, doma se u něj našel kulomet, granát a další zbraně

V Praze 8 se v pondělí večer postřelil pětatřicetiletý muž, který byl s vážným zraněním převezen do nemocnice. Neštěstí se nejspíš stalo při neodborné manipulaci s pistolí.

Při ohledání místa činu policisté našli 21 zbraní. Muž neměl zbrojní průkaz, a tak se případ prověřuje jako nedovolené ozbrojování.

Případ se stal kolem 21:30 v Kusého ulici. Nalezené zbraně většinou podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana byly pistole nebo revolvery. Část byla funkční a část nikoliv.

Na místě činu se podle Hulana našel i kulomet nebo granát, kvůli kterému se uvažovalo o evakuaci. Ta nakonec nebyla nutná, protože granát nebyl podle pyrotechnika funkční. Zbraně půjdou na balistickou expertizu a bude se zjišťovat, zda s nimi nebyl spáchán trestný čin.


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru