dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Víkendové tipy

Májový jarmark na Ořechovce

Májový jarmark na Ořechovce zve všechny sousedy, přátele, tvořivce na jarmarkovou pohodovou. Přijďte tvořit a originální dárky nakoupit v neděli 31. května od 10 do 19 hodin v restauraci na Ořechovce.

Dárky si vytvoříte nebo nakoupíte a na zahrádce pod kaštany můžete posedět. Výtvarné dílny pro děti i dospělé: Malování keramických šperků a sádrových zvířatek, drátenická dílna, výroba šperků z FIMO a korálků, malování perníčků atd.

Májový jarmark na Ořechovce přinese i pár kousků ze zahraničí. Třeba dětskou kosmetiku z Anglie Childs Farm, která obsahuje 98 % přírodních ingrediencí.

Průvodci Prahou Praha neznámá připravili nabídku dvou vycházek po Ořechovce s příběhem.

Speciálně pro návštěvníky Májového Jarmarku dva extra termíny ve 14 a v 16.45 hodin za cenu 100 korun s přiloženým letákem. Přihlásit na vycházku se lze přímo na Jarmarku – na stánku MARHA ART (vitráže).

Nákupem pomůžete dobré věci – usnadnit život Olince Joklové s nemocí motýlích křídel.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru