dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Mail zabarvený do černa je možná pošle na pár let za mříže. Podívejte se na něj

V úterý večer vyjížděli policisté do ulice Za Třebešínem v Praze 10, kde se podle oznámení pachatel právě vloupával do garáží. Na místě se prý nacházela žena, která hlídala okolí, aby pachatel mohl v klidu „pracovat“.

Během chvilky se na místo dostavily policejní hlídky, mezi nimiž byla i hlídka oddělení služební kynologie se psem Mailem. Policisté nejprve zadrželi podezřelou ženu a zjistili, že se pachatel stále nachází v garážích. Toho proto vyzvali, aby opustil svůj úkryt a vzdal se.

„Jelikož na tyto opakované výzvy nereagoval, přišel na řadu pes Mail, který byl vpuštěn do prostoru garáží o rozloze přibližně 200 metrů čtverečních, aby vyhledal pachatele,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

sluzebni-pes-mail-nahled

Služební pes Mail

Po několika desítkách vteřin Mail začal štěkat na muže, který se ukrýval v rohu garáže. Bránil se a chtěl z místa utéct. Mail se mu zakousnul do levé ruky a pravé ruky. Třiadvacetiletý zloděj byl po ošetření převezen se svou parťačkou na služebnu. Pokud se potvrdí podezření ze spáchání trestného činu krádeže vloupáním, hrozí povedenému párečku až dvouletý pobyt za mřížemi.

U muže byla navíc nalezena cizí platební karta a sáček, který obsahoval několik gramů pravděpodobně pervitinu. Proto je nyní navíc podezřelý z trestných činů neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

„Tento muž má také bohatou trestní minulost majetkového a drogového charakteru,“ podotkl Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru