dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Magický Vyšehrad nabídne Čajomír fest 2015. Festival oslavující čaj
Foto: Čajomír fest

Magický Vyšehrad nabídne Čajomír fest 2015. Festival oslavující čaj

V neděli 23. srpna od svítání do úsvitu se koná 7. ročník mezinárodního festivalu čajového umění Čajomír fest 2015. Každému návštěvníkovi představí tradiční a moderní nápoje z čajů a bylin z celého světa.

Hlavní program začíná od 10 hodin, kdy se otevřou festivalové čajovny, u kterým můžete s degustační páskou volně ochutnávat čaje připravované festivalovými čajovnami z České republiky.

Koupí Degustační pásky za 150 korun podpoříte realizaci celé akce a zároveň můžete naplno využít připraveného degustačního a workshopového programu. V předprodeji na Vstupenkov.cz zakoupíte pásku již za 120 korun.

V průběhu dne jsou nachystány workshopové dílny určené pro celou rodinu. Pod vedením zkušených lektorů budete bubnovat, malovat, zpívat, tančit, meditovat a celý den si hrát.

Čajomír fest je inspirovaný tradičním korejským festivalem, sletem čajových škol. V roce 2009 Čajomír založil tradici setkání milovníků tohoto nápoje na Starém purkrabství v národní kulturní památce Vyšehradě.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru