dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Lupička přepadla dvě lékárny, útočila s maketou zbraně

Policisté dopadli ženu, která přepadla dvě lékárny. Jednu včera, druhou pravděpodobně minulý pátek.

Policisté ve středu před třináctou hodinou přijali oznámení o další lékárny. Lupička si vybrala lékárnu v Křižíkově ulici v Praze 8 a s pistolí v ruce chtěla po lékárnici peníze. Ty ale nedostala a odešla s nepořízenou.

Policisté vyrazili na místo, podezřelou ženu podle popisu vypátrali a zadrželi na Sokolovské ulici u vstupu do parku. Žena se jim ještě na ulici k přepadení přiznala a ukázala místo kam zahodila zbraň a paruku, kterou měla při přepadení na hlavě. „Jak se pak ukázalo, tak zbraň nebyla pravá a jednalo se o plastovou atrapu,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk

Zadržená šestapadesátiletá žena se při výslechu přiznala i k přepadení lékárny ve Šrobárově ulici v Praze 10 minulý týden v pátek. To útočila také s maketou zbraně a vynutila si vydání několika desítek tisíc korun. Za trestný čin loupež hrozí ženě v případě odsouzení až desetiletý pobyt za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru