dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Pražské krimi

Lupič ze sklepních kójí se skrýval v protiatomovém krytu

V sobotu brzy ráno vyjížděla hlídka policistů z místního oddělení Pankrác do ulice Lounských v Praze 4, kde byly podle oznámení z prostorů sklepa slyšet podezřelé zvuky.

Policisté po příjezdu na místo zjistili, že je zde provedeno vloupání do několika sklepních kójí. Prohlídkou prostor zjistili, že je zde i protiatomový kryt, jehož dveře jsou zajištěny zevnitř a někdo se tam nachází. Po marných výzvách, aby osoba otevřela dveře a opustila úkryt, policisté uvolnili vstupní mechanismus dveří a v prostorách krytu zadrželi pětatřicetiletého muže.

Ten se před hlídkou schovával, a to i s věcmi, které byly odcizeny z vykradených sklepů. Jednalo se například o několik obrazů, prázdný pivní sud, housle nebo psací stroj. Následnou lustrací policisté zjistili, že jsou na muže zároveň vydány dva příkazy k zatčení vydané soudem a má devět záznamu v rejstříku trestů převážně za majetkovou trestnou činnost.

Muži v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta, a to z toho důvodu, že byl za takový trestný čin v posledních třech letech odsouzen.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru