dnes
Neděle - snih-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Lupič z Masarykova nábřeží dopaden

Policisté dopadli pětadvacetiletého muže, který minulý čtvrtek na Masarykově nábřeží okradl padesátiletou ženu. Po zadržení se přiznal i k dalším krádežím. Hrozí mu až desetileté vězení.

Na webu o tom informoval mluvčí Tomáš Hulan, napsala ČTK. Muž k ženě přijel na kole a snažil se jí za jízdy sebrat kabelku. To se mu i přes odpor ženy podařilo. Snažili se ho pronásledovat kolemjdoucí, muž jim ale pohrozil nožem a utekl. O dva dny později ho na Václavském náměstí kontrolovali policisté. „Těm tvář kontrolovaného korespondovala s podobenkou, kterou neprodleně po loupeži rozeslali kriminalisté všem kolegům k pátrání,“ uvedl Hulan. Hlídka proto muže odvedla na služebnu, kde se při výslechu přiznal nejen k přepadení, ale také k tomu, že chvíli předtím ukradl kolo ze zaparkovaného auta.

Muž byl obviněn z loupeže, vydírání a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru