dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Lupič z kasina se přihlásil sám. Chtěl peníze pro přítelkyni

Kriminalisté zadrželi devětatřicetiletého muže, kterého viní ze sobotního přepadení kasina na Václavském náměstí. Muž se přišel sám přihlásit v pondělí v půl páté odpoledne na místní oddělení policie v Kyjích.

Zadrženého si následně převzali kriminalisté prvního policejního obvodu a převezli k výslechu. Tam se muž k loupeži přiznal a uvedl, že nechtěl nikomu ublížit, bylo to z jeho strany bezprostřední jednání a celá věc ho mrzí.

Peníze, které uloupil, byly určeny pro jeho přítelkyni, která je v tíživé finanční situaci. Muž také uvedl, že se přišel přihlásit sám, a to i vzhledem k tlaku, který pociťoval díky medializaci případu.

Kriminalisté s mužem zahájili trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Zároveň podali podnět na jeho vzetí do vazby.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru