dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - skorojasno
23°C
pozítří
Sobota - jasno
28°C
Pražské krimi

Lucie má hnusnou… Obranu expřítelkyně vzal do svých rukou. Zakázaným způsobem

Občan z Prahy 12 upozornil minulý týden na muže, který nanášel štětcem stříbrnou barvu na betonovou zídku u autobusové zastávky Tylova čtvrť. Strážníci ho zadrželi právě ve chvíli, kdy zamalovával nápis: „Lucie má hnusnou …“.

Jednatřicetiletý muž jim k tomu uvedl, že si přinesl vlastní barvu a snaží se zakrýt hanlivý nápis o bývalé přítelkyni. Protože se nejednalo o legální plochu, hlídka mu vysvětlila, že se svojí činností může dopouštět trestného činu, proto jej omezila a předala přivolané hlídce Policie ČR.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru