Dnes Úterý - obcasny-dest 3°C
Zítra Středa - obcasny-dest 1°C
Úterý 6. 12. 2022
Svátek má Mikuláš
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Loupežnou vraždu z roku 2019 se nepodařilo vyšetřit, rodina vypsala odměnu
Věci, které mají souvislost s loupežnou vraždou. Foto: Policie ČR

Loupežnou vraždu z roku 2019 se nepodařilo vyšetřit, rodina vypsala odměnu

Kriminalisté pracují na objasnění případu úkladné vraždy, ke které došlo na jihozápadě Prahy jen pár dní před Vánoci v roce 2019. Rodina zavražděného vypsala odměnu 1 milion korun. 

Kriminalisté z pražské mordparty žádají o pomoc veřejnost, a to v souvislosti s prověřováním případu úkladné loupežné vraždy, která se stala v sobotu 21. prosince ve Stodůlkách, kde dosud neznámý pachatel zavraždil jednapadesátiletého muže ruské národnosti v místě jeho bydliště. 

„Následně mu odcizil několik cenných věcí v podobě prstenů, přívěsků a dýk, přičemž vypátrání těchto konkrétních věcí by mohlo být důležitým pojítkem ke ztotožnění a následnému zadržení pachatele tohoto činu,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

V rámci práce na případu kriminalisté prověřovali konkrétní stopu, která se však v minulých dnech nepotvrdila, a proto se nyní obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc. 

„Jestli někdo poznává nebo někde viděl věci na fotografiích, prosíme, ať se ozve na linku 158 nebo na číslo 731 553 125. Rodina zavražděného muže vypsala odměnu milion korun za informace, které povedou k dopadení pachatele,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: red

Plné auto oblečení, doklad o zaplacení chyběl

Dnes v 18:11

Na náměstí Republiky oslovil hlídku strážníků zaměstnanec bezpečnostní agentury s tím, že si na kamerách všiml skupiny osob, která provádí krádeže zboží v obchodech a pak ho ukládá do zaparkovaného vozidla.

Schoval se ve sklepě

Dnes v 11:35

V sobotu 3. prosince kontrolovala hlídka policistů pohotovostní motorizované jednotky řidiče skútru, který kolem nich chvilku předtím projel vyšší rychlostí, než je stanovená padesátka ve městě. Během kontroly se řidič všemožně vymlouval, že nemůže najít osobní doklady ani řidičský průkaz, až se...

Prchajícího muže ulicemi Prahy 5 zastavil náhodný kolemjdoucí

Dnes v 06:29

Při kontrole pěší zóny na Andělu hlídku strážníků oslovila neznámá žena a sdělila jí, že ji celý den obtěžuje jakýsi muž. Dále uvedla, že vešel do provozovny v ulici Na Bělidle a že by měl být v celostátním pátrání. Potom rychle odešla.

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Řídil pod vlivem a parkoval na chodníku

17. listopadu 2022 v 09:10

Během řešení přestupku s řidičem nákladního vozidla na Václavském náměstí v neděli po 22hodině si hlídka strážníků všimla, že za služebním vozem stojí černé BMW. Když strážníci odjeli, zaparkoval řidič tohoto vozu v zóně placeného stání částečně na chodníku, v rozporu s dopravním...

S propanbutanovými lahvemi na vozíku

15. listopadu 2022 ve 14:49

Nedaleko křižovatky ulic U Plynárny a U Hellady si v neděli v 5 hodin ráno hlídka strážníků všimla muže tlačícího vozík přikrytý plachtou. Jakmile spatřil hlídku, odstavil vozík za zaparkované auto a snažil se zmizet.

Další články
Nahoru