dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
„Loupežník“ roku: s replikou zbraně se vydal do Edenu, který byl kvůli fotbalu plný policistů
Ilustrační foto: sxc.hu

„Loupežník“ roku: s replikou zbraně se vydal do Edenu, který byl kvůli fotbalu plný policistů

V souvislosti se středečním přátelským fotbalovým utkáním Česka proti Norsku probíhalo v Edenu ze strany pražské policie rozsáhlé bezpečnostní opatření, na kterém se podílely desítky policistů z různých složek.

O těchto opatřeních server Pražský patriot INFORMOVAL ZDE. Fakt, že jsou v okolí kvůli fotbalu policisté, ignoroval muž, který se chvíli před devatenáctou hodinou rozhodl loupit. Ke svému „ďábelskému“ plánu si vybral sázkovou kancelář na Kubánském náměstí. Do té vešel s pistolí v ruce a požadoval vydání veškeré hotovosti.

Na to konto obdržel několik desítek tisíc korun, se kterými se dal posléze na útěk. „Personál sázkové kanceláře ale zachoval chladnou hlavu a vše okamžitě oznámil prostřednictvím linky tísňového volání 158 policistům,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Operátoři okamžitě o této situaci informovali jak řídící štáb bezpečnostního opatření, tak všechny hlídky v terénu, především pak ty, které se nacházely v okolí fotbalového stadionu.

Proto není divu, že pachatele zadrželi policisté pohotovostní motorizované jednotky už sedm minut po loupeži v ulici V předpolí.

„Dvaapadesátiletý lupič následně skončil na policejní služebně pro podezření z trestného činu loupeže, za který mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý trest. Takto dlouhý trest mu hrozí i přesto, že se loupeže dopustil pod pohrůžkou pouze plastové napodobeniny zbraně,“ dodal Hulan.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru