Dnes Pátek - obcasny-dest 17°C
Zítra Sobota - prehanky-dest 13°C
Pátek 24. 3. 2023
Svátek má Gabriel
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Loni strážníci v hlavní městě zkontrolovali 275 lidí v celostátním pátrání
Městská policie hl. m. Prahy. Ilustrační foto: archiv

Loni strážníci v hlavní městě zkontrolovali 275 lidí v celostátním pátrání

Během roku 2022 metropolitní hlídky městské policie prověřily a zkontrolovaly 357 211 osob. Z toho 275 lidí bylo v celostátním pátrání Policie ČR. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Ročně pražští strážníci zkontrolují a prověří statisíce osob. Stovky z nich jsou v celostátním pátrání.

Poslední hledanou byla těhotná sedmnáctiletá dívka, s kterou se nesetkali poprvé. K její „velké radosti“ ji našli včera večer na nástupišti stanice metra Palmovka a předvedli na služebnu Policie ČR. Slovní urážky a arogantní chování jim zpestřilo cestu.

Na stejném místě skončil tento týden i hledaný osmatřicetiletý muž, který chtěl přespat v objektu v Praze 3 nebo šestadvacetiletý muž nalezený hlídkou na konečné stanici MHD v Modřanech.


Autor: puc

Začala revitalizace jeslí v ulici Jakutská, práce potrvají rok

Včera ve 20:30

Praha 10 zahájila rekonstrukci budovy Střediska služeb pro děti a rodiče – Dětské skupiny v ulici Jakutská. Na místě bude probíhat celková rekonstrukce objektu a realizace by měla být dokončena za 12 měsíců. Městská část o tom informovala v tiskové zprávě.

Praha 2: Sousedské setkání s radním pro dopravu

22. března 2023 v 11:02

Sousedské setkání a diskuze a radním pro dopravu Tomášem Halvou na téma Sekaninovi ulice – zvýšení bezpečnosti chodců, snížení průjezdové rychlosti, navýšení počtu parkovacích míst či bezpečná cyklostezka.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Přístup státu k Praze v oblasti školství se musí změnit, usnesl se Sněm starostů

21. března 2023 ve 20:33

Kdy přijde náraz a pražské děti nebudou mít kam usednout do lavic? Už přišel, shodli se starostové a starostky 57 městských částí, kteří se v pondělí 20. března sešli na vysočanské radnici Prahy 9 na Sněmu starostů. Hlavním tématem jednání byl hrozící kolaps pražského školství, katastrofální...

Další články
Nahoru