dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - skorojasno
-1°C
Pražská doprava

Lochkovský tunel: Doprava je vedena jedním tubusem

Lochkovský tunel na dálničním okruhu kolem Prahy byl včera na více než čtyři hodiny uzavřený kvůli rannímu požáru kamionu.

Doprava je nyní svedena do jednoho tubusu, toto omezení podle mluvčího Ředitelství silnic a dálnic Jana Rýdla potrvá minimálně deset dní. Kvůli omzení se dnes od rána tvořily v místě dlouhé kolony.

Příčinou ohně byla závada motoru, škoda na autě i tunelu se odhaduje na tři miliony korun, řekla ČTK mluvčí hasičů Pavlína Adamcová. Při požáru nikdo nebyl zraněn.

 


Praha 6: Vánoční režim pro parkování

Včera ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

Včera v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Těšnov – Vltavská: V sobotu nepojedou tramvaje

11. prosince 2018 v 08:03

Z důvodu studijní zatěžovací zkoušky silničního mostu přes kolejovou křižovatku Vltavská dochází od soboty 15. prosince přibližně od 4.30 hodin do neděle 16. prosince do 0.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Těšnov – Vltavská.

Další články
Nahoru