dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Lítaly skříně, byl nutný druhý zákus

Při nedávné noční službě smíšené hlídky policistů z oddělení služební kynologie a pohotovostní motorizované jednotky zpacifikoval pes Bond agresivního muže.

Do bytu v Nupacké ulice v Praze 10 vtrhl do jednoho z bytů neznámý muž a začal demolovat jeho vybavení. Zaútočil i na přivolané policisty a hodil po nich a služebním psovi Bondovi dvě skříně.

Nato Bond provedl zákrok, útočníkovi se zakousl do ruky a povalil ho na zem. Tam však neustále kladl odpor, proto proti němu policisté museli použít slzný plyn a další donucovací prostředky.

„Ani ty ho však nezklidnily, proto Bond musel provést  druhý zákus, který definitivně zlomil jeho odpor a byla mu nasazena pouta,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru