dnes
Středa - oblacno
18°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
22°C
pozítří
Pátek - skorojasno
24°C
Volby 2018

Lídr pražské kandidátky ČSSD Landovský našel v programu iniciativy Praha Sobě pouze „trošku nepřehlednou skrumáž nápadů"

Kandidát ČSSD na pražského primátora Jakub Landovský přivítal dnešní zprávu, že iniciativa Praha Sobě sehnala dostatek podpisů k tomu, aby mohla kandidovat v podzimních volbách.

„Jana Čižinského znám skoro třicet let a považuji ho za velmi slušného člověka. Sám jsem připojil svůj podpis na petiční arch, který umožnil jeho iniciativě účast ve svobodných volbách,“ řekl Jakub Landovský.

Druhou věcí je program a složení kandidátky iniciativy Praha Sobě. „Snažil jsem se program zkoumat, ale zatím jsem našel pouze trošku nepřehlednou skrumáž nápadů. I na základě těchto zatím neúplných materiálů si ale dokážu představit budoucí spolupráci například při prosazování našeho návrhu na MHD zdarma pro všechny Pražáky,“ uvedl Jakub Landovský.


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Další články
Nahoru