dnes
Pátek - jasno
21°C
zítra
Sobota - jasno
21°C
pozítří
Neděle - jasno
19°C
Volby 2018

Lídr pražské kandidátky ČSSD Landovský našel v programu iniciativy Praha Sobě pouze „trošku nepřehlednou skrumáž nápadů"

Kandidát ČSSD na pražského primátora Jakub Landovský přivítal dnešní zprávu, že iniciativa Praha Sobě sehnala dostatek podpisů k tomu, aby mohla kandidovat v podzimních volbách.

„Jana Čižinského znám skoro třicet let a považuji ho za velmi slušného člověka. Sám jsem připojil svůj podpis na petiční arch, který umožnil jeho iniciativě účast ve svobodných volbách,“ řekl Jakub Landovský.

Druhou věcí je program a složení kandidátky iniciativy Praha Sobě. „Snažil jsem se program zkoumat, ale zatím jsem našel pouze trošku nepřehlednou skrumáž nápadů. I na základě těchto zatím neúplných materiálů si ale dokážu představit budoucí spolupráci například při prosazování našeho návrhu na MHD zdarma pro všechny Pražáky,“ uvedl Jakub Landovský.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru