dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Lidé si prohlíželi dopravní stavby, politické strany do nich při tom hustily svou kampaň
Při slavnostním otevření Trojského mostu mávali Piráti vlajkami, v pozadí je pódium, ze kterého hovořili Nouza a Hudeček. Foto: Jan Rosol

Lidé si prohlíželi dopravní stavby, politické strany do nich při tom hustily svou kampaň

Včera se mohla veřejnost projít tříkilometrovým úsekem tunelového komplexu Blanka, podívat se do Trojského mostu i do nových stanic metra Nádraží Veleslavín a Nemocnice Motol. O akci měli lidé zájem, stejně tak různé politické strany, které si na místech, kterými lidé na prohlídku šli, postavily své stánky a u nich lidem rozdávaly své letáky.

Ještě dál šli Piráti, kteří kromě rozdávání tiskovin vzali do rukou vlajky a mávali s nimi u pódia, kde primátor Tomáš Hudeček a jeho náměstek Jiří Nouza (oba z TOP 09) pronášeli slavnostní projevy při příležitosti otevření mostu.

„Tak je to fifty fifty. Hudeček a spol. si dělají reklamu z pódia, jiné strany pod ním,“ glosoval dění na mostě kolemjdoucí Petr Mareček.


Další rezignace na zastupitelský mandát v Praze 1, na řadě je důchodce Král

23. října 2014 v 16:43

Na mandát v zastupitelstvu Prahy 1 rezignoval Karel Grabein Procházka, který byl zvolen na kandidátce za ANO 2011. Standardně je jeho mandát postoupen dalšímu v pořadí na kandidátce této strany.

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Letňanech koaliční smlouvu

21. října 2014 v 15:27

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Praze 18-Letňanech koaliční smlouvu. Společně vládly radnici i v minulém volebním období, starostou bude dál Ivan Kabický (ODS). Strany dosud vládly s jasnou většinou 18 z 21 hlasů, teď mají těsných 11.

TOP 09 v Praze 6 uzavře koalici se zelenými, starosty a lidovci

21. října 2014 v 15:23

Ve 45členném zastupitelstvu bude mít koalice pohodlnou většinu 24 hlasů. Druhé ANO tak stejně jako dosud vládnoucí ODS a ČSSD skončí v opozici.

Složitá povolební jednání v Praze 3, koalice se nerýsuje

16. října 2014 v 16:19

V Praze 3 vedou povolební vyjednávání o možné koalici dosavadní partneři – vítězný Žižkov (nejen) sobě, druhá TOP 09 a ČSSD. Koalice se ale zatím nerýsuje. Zda se nakonec strany dohodnou na pokračování spolupráce, není vůbec jisté. Koalici by totiž mohly sestavit strany i bez...

V Praze 6 může vítěznou TOP 09 předběhnout ANO

16. října 2014 v 16:16

Vyjednávači TOP 09, která se ziskem 11 mandátů v 45členném zastupitelstvu zvítězila ve volbách v Praze 6, se v posledních dnech setkali se všemi zvolenými stranami s výjimkou KSČM. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl Tomáš Jílek z vyjednávacího týmu TOP 09.

Partnerství po volbách v Praze 2? Klíčem je privatizace

16. října 2014 v 16:12

Vítězná ODS v Praze 2 začala vyjednávat s ostatními stranami budoucí koalici pro místní radnici. Za sebou má první jednání, řekla ČTK zastupitelka a členka vyjednávacího týmu ODS Aleksandra Udženija.

Další články
Nahoru