dnes
Neděle - zatazeno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražský sport

Licencovaný kurz: Instruktor pilates

Licencovaný je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Absolvent akreditovaného kurzu získá osvědčení o odborné způsobilosti „instruktor cvičení pilates“ na jehož základě může požádat o vystavení živnostenského listu a vykonávat profesi pilates (osobní) instruktor ve fitness centrech nebo jiných tělovýchovných zařízení.

Stěžejním cílem akreditovaného vzdělávacího programu je získání pedagogických, metodických a praktických znalostí pro výuku pilates techniky na podložce s využitím základních pomůcek (např. over ball, body ball, flex-band, magic circle, bosu, roller, towel, core band, spine corrector) s důrazem na zásady zdravého životního stylu a tvorbu skupinových i individuálních cvičebních programů – lekcí pilates.

Samozřejmou součástí získaných znalostí a dovedností je schopnost absolventa sestavit skupinovou i individuální lekci pilates, která bude respektovat specifické skupiny klientů a zároveň dokáže odbourat dysbalance pohybového aparátu a optimalizovat zdravotní stav klienta.

13. – 14. června se koná kurz Adaptive pilates – přizpůsobení lekce a modifikace cviků specifickým skupinám klientů: Pilates pro těhotné ženy, ženy po porodu, senioři, lidé po zranění, lidé s poruchami pohybového systému (hyperlordóza, hyperkyfóza, skolióza, hypermobilita …)

Cena: 3.900,– Kč (cena je včetně studijních materiálů a Diplomu)

On-line přihláška ZDE.

Pohybové studio K6, Zelenky-Hajského 8, Praha 3 – Žižkov
Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru