dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Ležel bezvládně na trávníku, naháč mu chtěl ještě přidat

V neděli večer vyjížděli strážníci ke rvačce do ulice Tupolevova v Praze 9. Na místě nalezli skupinku křičících osob a muže, který bezvládně ležel na trávníku.

Protože nereagoval, strážníci mu poskytli první pomoc a přivolali na místo záchrannou službu.

Skupinka mladíků i nadále vykřikovala nadávky a výhružky a snažila se dostat k zraněnému. Jeden z agresivních mladíků byl svlečený do půl těla a narušoval veřejný pořádek.

Když ho strážníci chtěli ztotožnit, začal je napadat. Použili donucovací prostředky a nasadili agresivnímu bouřlivákovi pouta. Zraněného převezla záchranka do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru