dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Lev přirovnává Kalouska k Viki Cabadajovi české politiky. Proč?
Miroslav Kalousek. Foto: Chmee2 / Wikimedia Commons

Lev přirovnává Kalouska k Viki Cabadajovi české politiky. Proč?

K drzému frajírkovi z filmu Sněženky a machři Viki Cabadajovi přirovnala ministra financí Miroslava Kalouska stínová ministryně práce a sociálních věcí za LEV 21 Tereza Bernardová.

„Miroslav Kalousek se údajně chystá pootevřít dvířka fondového systému občanům nad 35 let nad původně stanovené datum, tedy i po konci tohoto měsíce. Je to však jen marná snaha tohoto Vikiho Cabadaje české politiky,“ uvedla Bernardová.

Nečasova vláda udělala pro podporu vlastní důchodové reformy všechno možné. „Právě reklama v hlavní roli s jednou z ústředních postav z filmu Sněženky a machři se postupně stává exemplárním případem pro etiku v reklamě. A rozhodně to není míněno v pozitivním slova smyslu,“ dodává Bernardová.


Autor: Dalibor Kracík

Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru