dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražská kultura

Letošní The Tap Tap v Opeře získal pro sbírku Jedličkova ústavu více než 220 000 korun

Již čtvrtá mikulášská v Opeře s The Tap Tap získala 1. prosince pro sbírku na dostavbu Jedličkova ústavu od diváků 221 585 korun.

Celá částka, kterou věnovali diváci ve Státní Opeře Praha a u televizních obrazovek během přímého přenosu na televizní stanici Prima Love, je věnována na poslední etapu dostavby Jedličkova ústavu, kde má vzniknout zcela nová budova, kam se přestěhují vzdělávací a adaptační programy pro handicapované.

Tuto částku věnovali sbírce diváci ve Státní Opeře Praha a u televizních obrazovek během přímého přenosu na televizní stanici Prima Love.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru