dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražská kultura

Léto s DOXíkem

Letní programy centra DOX se ponesou v duchu her a interaktivních setkání se současným uměním a architekturou. Čtyři letní sobotní odpoledne tak můžete se svými dětmi či vnoučaty strávit v galerijním prostředí obklopeni uměleckými díly a za doprovodu našich lektorů si společně užít rodinné kreativní chvilky.

Program:

12. července od 14 do 17 hodin:

Můj milý deníčku

Co nám stojí za zmínku? Jak si pamatujeme svůj den a příběhy? Na „deníček“ v naší výtvarné dílně není potřeba umět psát, stačí „nebát se zažít“. Výtvarná dílna je součástí výstavy PRVNÍ LINIE.

26. července do 14 do 17hodin:

Nahoře STAVBA dole

Dětský den v DOXu vám nabídne několik souběžně probíhajících výtvarných dílen inspirovaných výstavami PRVNÍ LINIE a MARTIN RAJNIŠ: Huť architektury, které budou rozmístěny po celém centru DOX včetně dílny Kyber Kids zaměřené na 3D tisk z produkce centra CIANT.

16. srpna od 14 do 17 hodin:

Pohádka o továrně

Interaktivní a úspěšný program pro děti i celou rodinu ze stálé nabídky programů centra DOX, aneb jak zachránit starou továrnu a vytvořit něco úplně nového.

30. srpna od 14 do 17 hodin:

Na první pohled to vypadá jako výtvarná dílna o válce a skutečně je tomu tak, ale přeci úplně jinak. Každý z nás, velký i malý, můžeme stát občas „v první linii“ a pak potřebujeme odvahu a rozhodnost. Zkuste svoji odvahu a štěstí v tvorbě!

Výtvarné dílny povedou zkušení lektoři centra DOX.

Pro děti od 5 let do 99 let.

Vstup: dospělý + dítě 90 Kč / další dítě 60 Kč


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru