dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Letní Praha

Letní Praha: Benefiční koncert v zoo

Obnovu Zoo Praha po povodni a výstavbu nového pavilonu goril podpoří letní série benefičních koncertů na louce u Afrického domu v horní části zoologické zahrady. Koncerty budou trvat zhruba 1,5 hodiny. V neděli 4. srpna v 17 hodin v Zoo Praha vystoupí Monika Bagárová a Norbert Peticzky

Monika Bagárová vystupovala nejprve v menších jazzových klubech nebo na festivalu Gipsy Celebration, kam si ji pozvala jako hosta Ida Kellarová. Popularita u širší veřejnosti se dostavila s postupem zpěvačky do finále Česko-Slovenské SuperStar. Díky talentové soutěži se proslavil také Norbert Peticzky, který je finalistou Hlasu Česko-Slovenska. Mladý zpěvák se stal patronem projektu Rakovina věc veřejná a benefičním koncertem podpořil spolu s Monikou Bagárovou Zoo Praha již v červnu 2013.

Cena vstupenky je 100 korun, celá částka jde na povodňové konto Zoo Praha 3070207/0100. Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru u hlavního vchodu i na místě konání.

Všichni dobrovolníci, kteří Zoo Praha pomáhali a pomáhají s odstraňováním povodňových škod, mají vstup na koncerty zdarma.

Parkovat je možné u Severního vchodu do zoo, odkud povede navigace k hledišti. Na místo konání lze dorazit také autobusovými linkami 112 a 236 (zastávky Zoologická zahrada, nebo Botanická zahrada Troja). K zoologické zahradě pravidelně vyjíždí i parníky Pražské paroplavební společnosti.

Z Rašínova nábřeží vyplouvají parníky v daných dnech v 9.00, 12.00 a 15.30. Jedna jízda stojí 160 pro dospělé a 90 korun pro děti. Cesta trvá 75 minut. Kratší lodní trasa z nástupiště Na Františku pak vyjde dospělého na 120, dítě na 70 korun. Lodě odtud vyjíždí v daných dnech vždy v 9.00, 10.00 a 17.00 hodin, plavba trvá 55 minut. Více informací na www.paroplavba.cz


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru